Wycieczki

W naszej ofercie znajdują się wycieczki, na terenie małopolski, a także inne rejony Polski.

Zakopane, podhale, beskidy

Region kulturowy w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr, w dorzeczu górnego Dunajca z wyłączeniem obszarów leżących na prawym brzegu Białki i prawym brzegu Dunajca, poniżej ujścia Białki. Liczne trasy narciarskie i turystyczne, nowością w tym regionie są też termy.

Kopalnia soli Wieliczka

Kopalnia soli kamiennej, w Wieliczce pod Krakowem. Od XIII wieku do 1772 wspólnie z kopalnią soli „Bochnia” wchodziła w skład żup krakowskich. Sole wydobywane w kopalni pochodzą z miocenu. W 1976 roku kopalnia wpisana została do krajowego rejestru zabytków. Dwa lata później wpisana przez UNESCO na pierwszą Listę światowego dziedzictwaW 2015 roku podziemia kopalni zwiedziło 1 390 tys. gości, a 156 tys. skorzystało z tężni solankowej. Pod ziemią zorganizowano ponad 400 imprez.

Muzeum Auschwitz

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu – muzeum utworzone w 1947 staraniem byłych więźniów KL Auschwitz w celu zachowania „po wsze czasy” pozostałości po byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau.

Wadowice

Miejsce urodzenia papieża Jana Pawła II jest często odwiedzane przez polskich i zagranicznych turystów oraz pielgrzymów. Wadowice są małym miastem liczącym 20 000 mieszkańców, usytuowanym 40 km na południowy-zachód od Krakowa. Wadowice oferują wiele miejsc wartych zobaczenia m.in. muzeum poświecone Janowi Pawłowi II. Bazylika posiada plebanię z XV wieku oraz chrzcielnicę, przy której mały Karol Wojtyła został ochrzczony.

Skontaktuj się już dziś !


+48 510 627 076

Rezerwuj przejazd

  Ilość osób (*):

  E-mail (*):

  Telefon (*):

  Cel podróży (*):

  Godzina odbioru (*):

  Miejsce odbioru (*):